DUYURULAR

kategorisine ait Duyurular

{ustresimler}
 • İKMİB üyesi Terra İlaç İlaç ihracatı başarısına yeni sıralaması ile devam ediyor.
  Her yıl yükselişe geçen firmamız 2018 yılında "İlaç İhracatı" kategorisinde göstermiş olduğu performansla 97.sırada yer aldı.İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamuller İhracat Birliğine teşekkür ederiz.
  {UrunKodu}
 • 3-4-5 Mayıs tarihinde "weekend sports" etkinliğinde çocuklara özel aktiviteler düzenledik.
  3-4-5 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen Intercity İstanbul Park "weekend sport" etkinliğinde Terra İlaç ailesi olarak yerimizi aldık. Çocuklara yönelik hazırladığımız standımızda katılım çok yüksekti. Gün sonunda birbirinden farklı sürprizler çocukları sevin
  {UrunKodu}
 • Terra İlaç 40. İstanbul Martonu’na Katıldı.
  11 Kasım 2018 Pazar günü düzenlenen Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na katılan Terra İlaç ekibi "Sağlık için koştu" sportif etkinliğin yanında eğlenceli dakikalar da yaşadı.
  {UrunKodu}
 • Mardin Eczacılar Odası’ndan Teşekkür
  Yeni Hizmet Binamızın yapımında maddi manevi desteklerinden dolayı Terra İlaç ve Kimya Sanayi Tic.Aş.’ye teşekkür eder, Çalışmalarıdna başarılar dileriz.Yönetim Kurulu AdınaEcz.Uğur ELİK(Başkan)
  {UrunKodu}
 • Terra İlaç Yıllık Eğitim Toplantısını Antalya’da Gerçekleştirdi...
  Kalite çizgisini uluslararası standartların gerektirdiği en üst düzeyde tutmayı hedef belirleyen, insan sağlığını ön planda tutan, geleceğe umutla bakan, ülke ekonomisine katkı sağlayan, %100 yerli sermayeli Terra İlaç 05-09 Şubat 2018 tarihleri arasın
  {UrunKodu}
 • Terra İlaç Ailesi Genişliyor
  11 - 16 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenmiş olan "Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Eğitimi" toplantısının ardından başarılı adaylar arasından seçilen 8 yeni tıbbi tanıtım temsilcisi Terra İlaç bünyesine katılmıştır.
  {UrunKodu}
 • D3 Vitamini Ampul formunda Piyasaya Sunuldu.
  Terra İlaç 2017 yılının şubat ayı içinde D3 vitamin içeren yeni bir ürünü piyasaya sunmuştur.
  {UrunKodu}
 • D3 Vitamini İçeren Yeni Bir Ürün Piyasaya Sunuldu.
  Terra İlaç 2017 yılının ocak ayı içinde D3 vitamin içeren yeni bir ürünü Türk Tıbbının hizmetine sunmuştur.
  {UrunKodu}
 • Terra İlaç Yeni Tıbbi Tanıtım Temsilcileri İle Büyümeye Devam Ediyor
  Terra İlaç; genişleyen ürün portföyü doğrultusunda saha ekibini de büyütmeye devam ediyor. 14 - 19 Şubat 2017 tarihleri arasında "Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Eğitimi" düzenlenmiş,
  {UrunKodu}
 • Terra İlaç Ailesi Lansman Toplantısında Bir araya Geldi!
  2017 yılının Ocak ayında düzenlenen geleneksel yıl sonu toplantısında, tüm saha teşkilatı Jadore Hotel / Side-Antalya’da buluştu.
  {UrunKodu}

e-bülten

Firmamızın hizmetleriyle ilgili duyuru, haber ve gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz.
© Copyright 2017 - Terra İlaç ve Kimya San. Tic. AŞ

Adres: İnkılap Mah. Küçüksu Cad. No:109/C Kat:5 Daire 20-22 34768 Ümraniye - İstanbul  Telefon: +90 216 523 77 77 | Faks: +90 216 523 67 67  | E-posta: info@terrailac.com.tr

- Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.