İş Ortaklarımız

Terra ilaç sağlık sektöründe lider bir şirket olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir. Bu anlayışın değişmez bir bütünü olarak Terra, iş ortakları ve tedarikçileri ile aynı değerler çatısı altında birleşir.

Yeni fikir arayışları ve bu fikirlerin başarılı bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla sürekli olarak şirketin mevcut sınırlarının ötesine bakar. Geniş bir hedef kitle içinde en iyi stratejik iş ortaklıkları arar.

Kalite, etkinlik ve sorumluluk standartlarını yüksek tutarak, iş ortakları ve tedarikçileriyle işbirliği kurar. Sürdürülebiliği strateji olarak benimsemiş iş ortakları seçimi kilit rol oynar.

Tedarikçi İş Ortaklarımız

Satın alma hacmimizin yüzde 70'den fazlası İktisadi İşbirliği ve Gelişme Teşkilatı (OECD)'na üye ülkelerden gelmektedir. Terra, tedarikçi veya iş ortağı dünyanın hangi noktasından olursa olsun, kurumsal etik ve değerlerine uygun hareket edilmesini bekler.

Global Satınalma Departmanı sağlık sektörüne yüksek kalite ve etkin maliyetle sınıfının en iyi ürünlerini en uygun fiyatla sunar. Ürün kalitesi, üretim maliyetleri ve lojistik süreçlerinin inovasyon ve optimizasyonu açısından en yüksek potansiyeli sunan tedarikçiler tercih edilir.

Bilgi için; satinalma@terrailac.com.tr

Üretim İş Ortaklarımız

Terra ilaç geliştirmekte olduğu ürünlerin hammaddelerini yurtiçi ve yurtdışı GMP belgesine sahip firmalardan analiz sonuçları uygunluğu saptandıktan sonra tedarik ederek, kendi bünyesinde (Myfarma Üretim Tesisleri) veya fason olarak ürettirir.

Yurtiçinde üretim tesisi bulunan firmalarla irtibata geçerek GMP gerekliliklerini yerine getiren ve bunları belgelendirebilen ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 belgelerine sahip ve düzenli olarak denetim geçiren; bunun yanı sıra kendi sistemine en uygun, üretimi kaliteden ödün vermeden en kısa sürede sağlayan firmalar ile anlaşma sağlayarak ürünlerini pazara sunar.

Bilgi için; isgelistirme@terrailac.com.tr

Yurtiçi Satış

Terra İlaç bünyesinde yer alan tecrübeli ve donanımlı satış ekibi, çalışmış olduğu bölgelerde kaliteli hizmetler vermekte, iş ortaklarımız olan anlaşmalı Ecza Depoları ile ürünlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştırmakta ve böylece insan sağlığına katkıda bulunmaktadır.

Sizde, Yurt İçi satış için iş ortağımız olmak isterseniz bizimle iletişime geçip insan sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Bilgi için; yurticisatis@terrailac.com.tr

Yurtdışı Satış

Terra İlaç, her geçen gün büyüyen ve yenilenen ürün portföyü ile Yurt Dışı pazarlarda da söz sahibi olmayı kendine ilke edinmiştir. Yurt Dışı pazarlarda gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler ile sıcak ticari ilişkiler içinde olan şirketimiz, ürünlerini iş ortakları vasıtasıyla bu ülkelere ulaştırmakta ve dünya sağlığına katkıda bulunmaktadır.

Sizde, Yurt Dışı satış için iş ortağımız olmak isterseniz bizimle iletişime geçip dünya sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Bilgi için; yurtdisisatis@terrailac.com.tr

İş Ortaklarımız